www.hardware98.comشما وارد نشده ايد.

کلامی از مدیر

هدف این سایت کسب درآمد نیست !، قصد ما ایجاد مکانی برای تبادل اطلاعات در زمینه آی تی بین کاربران است. برای استفاده از تمام امکانات سایت عضو شوید.

با تشکر مهدی رفیعی.

جهت راهنمایی در تلگرام @mehdirafii

مرکز آموزش و تعمیرات کامپیوتر

چون زمستان پنجمی بگذشت ششمی خوش بهار میبینم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

با دروود بر تمام هموطنان عزیز

 

لازم دونستم در این شرایط نظر و حمایت خودمو از مردم رنج کشیده و عزیزم اعلام کنم.

 

با آغاز ری‌استارت ابرهای نادانی یکی یکی از مقابل خورشید خرد کنار رفت و با تابیدن نور اندیشه، ریشه‌های مشکلات جامعه آشکار شد.

حسینی با تشریح اصل موضوعاتِ عقیدتیِ ادیان، با تکیه بر آثار بزرگان این سرزمین موجب شد تا مخاطبان غبارهایی را که بر شیشهٔ عینک جهانبینی نشسته بود پاک کرده و با کنارگذاشتن خودبرتربینی، بسیار شفاف‌تر به موضوعات نگاه کنند.

در کف هریک اگر شمعی بُدی
اختلاف از گفتشان بیرون شدی

همین کار با برنامه‌های "شب بخیر ایران" و "طلوع امپراطوری کورش" در بُعد سیاسی نیز صورت گرفت. دیدیم حجاب‌های سیاسیون یکی پس از دیگری کنار رفت و ریشهٔ اندیشهٔ آنان روشن‌تر شد.
علاوه برآن پیش‌بینی حرکت‌هایشان در صفحه شطرنج سیاست توسط لیدر ری‌استارت و بازگو کردن آن برای مخاطبان، باعث شد ری‌استارتی‌ها از افتادن در دام احساسات، فریب‌ و شعار در گیرودار دعواهای سیاسی فاصله بگیرند و با تلاش خود تبدیل به قویترین اپوزسیون جمهوری اسلامی شوند.

من به همراه تمام دوستانم تا آخرین لحظه تا پای جان کنار شما هستیم بابت تمام زحماتتون ازتون صمیمانه تشکر میکنم . امیدوارم به زودی در ایران آباد و آزاد آینده ببینیمتون به امید روزهای خوب و زیبا...(دوستون دارم)

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

فرم ورود

چه کسی آنلاین است؟

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

منوی آموزش های سایت

آخرین کاربران عضو شده

آمار بازدید کننده گان سایت ما


امروز6
دیروز47
این هفته6
این ماه715
مجموع135109

آی پی بازدیدکنندگان : 3.227.233.55
Unknown ? Unknown Mon 16 Sep 2019 07:23 توسعه یافته توسط سایت